czwartek, 6 lutego 2014

Kaloryfer i jędrna pupa :)

Jeśli śledzicie mój fanpage na facebooku, możecie zauważyć, że ostatnio znowu zaczęłam ćwiczyć. Do treningów wróciłam po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej problemami ze zdrowiem.
Bardzo brakowało mi tego pozytywnego zmęczenia po ćwiczeniach, kto ćwiczy, wie co mam na myśli. Endorfiny szaleją :).
Kiedyś ćwiczyłam tylko z Mel, jednak postanowiłam sprawdzić na czym polega fenomen Chodakowskiej. Przyznaję, że wystarczył mi już jeden 40-minutowy trening, żeby ulec urokowi Ewy, jej spokojny, dopingujący głos, zróżnicowane ćwiczenia, powodują, że mimo morderczego wysiłku, kończysz ćwiczenia z uśmiechem na twarzy. Na początku postanowiłam, że będę ćwiczyć 3 razy w tygodniu, ponieważ, nie chce nabrać masy mięśniowej, bardziej zależy mi na ujędrnieniu brzucha i pupy oraz na pozbyciu się cellulitu, z którym walczę od urodzenia synka (nigdy wcześniej go nie miałam). Wczoraj miałam mieć dzień wolny od ćwiczeń, jednak dziwne uczucie, nie wytrzymałam, miałam taką ochotę poczuć pozytywne zmęczenie i skończyło się na dwóch treningach brzucha z Mel B. Ćwiczę jednak 5 dni w tygodniu. Postanowiłam napisać o tym na początku na facebooku, ponieważ uważam, że jeśli publicznie zdeklaruje się, że ćwiczę, będzie to większa motywacja i będzie mi wstyd przed Wami, jeżeli się poddam :).
Na wiosnę zamierzam wrócić do biegania i  ćwiczenia z Ewą Chodakowską i Me B, chcę żeby były do tego wstępem. W czerwcu planuję wyjazd na wakacje, a to najlepsza motywacja, żeby wytrzymać i pokazać na plaży moje pięknie wyrzeźbione ciało. Kto ćwiczy razem ze mną? Napiszcie w komentarzach o swoich doświadczeniach, może jakieś rady????
Niżej zamieściłam linki do ćwiczeń które wykonuje najczęściej.
Aaaa i oczywiście dieta, zero chleba, mąki, słodyczy, smażonego, ale ja zawsze tak jadam i dieta to dla mnie żaden problem, kilka lat temu zaczęłam gotować zdrowo i dietetycznie i weszło mi to w nawyk. Naprawdę nie trzeba się głodzić, żeby jeść niskokalorycznie.


 Skalpel robię codziennie

Czasem dokładam do tego dwa treningi brzucha z Mel BDzisiaj robiłam wszystkie ćwiczenia razem.

3 komentarze:

 1. Niestety ćwiczenia w domu to nie dla mnie, choć na bieżni biegam co drugi dzień przed TV ;);) Zapisałam się na fitness i chodzę prawie codziennie. To jak jakieś uzależnienie.
  Jednak pamiętaj, że KOBIETA BEZ BRZUSZKA TO JAK FILIŻANKA BEZ USZKA ;) To ostatnio usłyszałam ;)

  WIESZ CO NOWEGO U MNIE?

  ZAPRASZAM http://more-fashionnnn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana przekonałaś mnie. Od jutra wracam do ćwiczenia. Czego się nie robi by wyglądać pięknie. :D

  OdpowiedzUsuń