poniedziałek, 26 października 2015

Metamorfoza nr 3

Pewnie patrząc na zdjęcia pani, która przeszła z nami kolejną metamorfoze powiecie: poszli na łatwize, wzięli ładną, młodą, szczupłą dzieczynę, wiec gdzie tutaj wielka zmiana?
Dlaczego wybraliśmy właśnie Joannę? Tak naprawde  metamorfoza Asi zaczęła się już jakiś czas temu, gdy postanowiła zrobić coś dla siebie i zdecydowała, że schudnie. W efekcie straciła aż 17 kg. Następnym krokiem była zamiana okularów na soczewki. Razem z Salonem Victoria podjęliśmy decyzję, że nasza metamorfoza, będzie nagordą dla Asi oraz ukoronowaniem, taką "kropką nad i" zmiany Joanny, którą zawdzięcza przede wszystkim sobie samej.
Stylistki fryzur- Ewelina i Martyna zajęły się doborem koloru włosów i formy fryzury do typu urody, stylu życia oraz upodobań Pani Joanny.
Peeling kawitacyjny,maska oczyszczająca oraz maska z witaminą U to niektóre z zabiegów zastosowanych przez naszą Kosmetyczkę Brygidę. Zabiegi dobrane są dla typu cery Pani Joanny, aby poprawić jej stan i wygląd. Dodatkowo poprzez relaksujący masaż twarzy Kosmetyczka zadbała o to, aby uczestniczka metamorfozy czuła się komfortowo.


Muszę przyznać, że w tym przypadku miałam łatwe zadanie, ponieważ Asia po schudnięciu ma figurę  klepsydy. Piękie zarysowana talia, długie nogi. To była prawdziwa przyjemność ubierać osobę z tak doskonałą figurą. Joanna bardzo lubi szpilki oraz sukienki, dlatego wybrałyśmy dwa zestawy z sukienkami, jedną stylizację ze skórzaną spódnicą, oraz zestaw codzienny do pracy ze spodniami z wysokim stanem, który świetnnie podkreśla długość nóg Asi.

5 komentarzy:

 1. Piękna kobieta i wspaniala, udana metamorfoza. Styl idealnie dobrany do niej ! Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. fantastyczna metamorfoza:)

  http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna metamorfoza, sama chętnie takiej bym się poddała ;)

  OdpowiedzUsuń