czwartek, 21 lipca 2016

Sukienka od SheMoresukienka - SheMore
torebka - Paulinaschaedel
buty - born2be
bransoletki - Biyou4you
nausznica - Apart


SheMore to marka, która rozwija się w duchu Slow Fashion. Krótkie, wyłącznie produkowane w Polsce kolekcje wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość materiałów, precyzyjne wykonanie i funkcjonalność modeli.
'More than casual clothing' - coś więcej niż ubrania w stylu codziennym.
Hasło idealnie wpisujące się w politykę firmy. Już sama nazwa mówi, że ona...chce więcej.
Kobiety zabiegane oczekują prostych, lecz nieoczywistych form. Chcą się wyróżniać i doceniają wysoką jakość, indywidualizm. Lubią też podążać wyznaczoną przez siebie drogą.
SheMore daje coś więcej. Poczucie komfortu, brak analizowania czy po kilku godzinnej podróży w samochodzie nadal będzie się dobrze wyglądało, albo zastanawianie się czy dobrze ukryło się swoje drobne niedoskonałości, to tylko kilka punktów z długiej listy korzyści związanych z noszeniem SheMore.
Do tego uniwersalność projektów, przejawiająca się na wielu płaszczyznach, unikalność i różnorodność, które tworzą styl trochę minimalistyczny, lecz nadal pasujący do każdej szafy. Pomimo prostoty, styl SheMore z łatwością można rozpoznać na ulicy. Czasem nawiązuję on do sportowego, a w innym przypadku łączy się z klasyką. W dobie dress codu obowiązującego tylko w niektórych korporacjach, czy środowiskach, miały wiele możliwość. Asymetryczna sukienka, czy kombinezon - w pracy z mokasynami, a wieczorem do szpilek - świetnie się sprawdzi. Dla marki ważne jest to, aby na co dzień mieć wygodny i modny zestaw ubrań. Poczuć się bardziej i bardziej...SheMore.

7 komentarzy: