wtorek, 29 lipca 2014

Coctail dress

Sukienka koktajlowa to takie "must have" każdej kobiety. Powinna się znaleźć w szafie każdej z nas.  Jeśli chcemy poczuć się  kobieco, sexownie i elegancko, taka sukienka na pewno nam w tym pomoże.
Sukienkę koktajlową wybieramy na uroczyste okazje, ale różni się tym od wieczorowej, że jest krótsza i możemy ją założyć na bardziej kameralne imprezy, typu randka, uroczysta kolacja itd. Jest ona dosłownie mini wersją sukni wieczorowej. Można również przy pomocy odpowiednich dodatków, np zakładając żakiet, stworzyć kreację na spotkanie biznesowe.
Moja sukienka  ma wszystkie cechy idealnej sukienki koktajlowej. Wspaniale podkreśla  walory kobiecej sylwetki, dekolt wycięty "w serduszko" idealnie eksponuje biust. Jeśli chodzi o kolor, myślę, ze ten odzień różu  będzie pasował zarówno do brunetki jak i do blondynki. sukienka jest sama w sobie tak efektowna, że biżuterię ograniczyłam do minimum, nie chciałam jej  przytłaczać dużym naszyjnikiem. Czarne szpilki były dla mnie zbyt oczywistym dodatkiem, dlatego wybrałam  buty marki elilu w kolorze delikatnego różu.
A Wy na jaką okazję założyłybyście ten zestaw?
sukienka - sukienkowo.com
buty - elilu.pl

9 komentarzy: